Saturday, August 18, 2007

U & Me

ထိုင္လို႔ေကာင္းေသာဆိုင္မ်ား ဆိုၿပီး ေတာင္ႀကီးခ်ယ္ရီေျမမွာ မိတ္ဆက္ေပးလာခဲ့တာလဲ.. ေတာ္ေတာ္ ခရီးေရာက္ ေနပါၿပီ.. ဒါေပမဲ့လဲ ေတာင္ႀကီးၿမိဳ႕မွာ ဆိုင္ေကာင္းေကာင္းေတြက အမ်ားႀကီးက်န္ေနပါေသးတယ္.. ကၽြန္ေတာ္တို႔ တေတြလဲ တစ္ခါတစ္ခါ စံုျဖစ္ၾကရင္ မထိုင္ဖူးေသးတဲ့ ဆိုင္ေတြကိုရွာၿပီး ထိုင္ဖို႔ႀကိဳးစားရင္းနဲ႔ ေနရာအႏွ႔ံလဲ ေရာက္ဖူးေနၾကပါၿပီ..

အခုတစ္ခါလဲ ကၽြန္ေတာ္တို႔ စံုၿပီး မသြားျဖစ္ေသးတဲ့ U & Me ဆိုတဲ့ဆိုင္ကို မေန႔က သြားျဖစ္ခဲ့ပါတယ္.. ေမြးေန႔ပြဲေလး အေနနဲ႔ေပါ့..

အဆိုအတီး ဘာမွ မရွိပါဘူး.. အစားအစာေတြကို အဓိကထားတဲ့ ဆိုင္တစ္ဆိုင္ပါ.. သန္႔သန္႔ ျပန္႔ျပန္႔ေလး ရွိပါတယ္.. အတြင္း၊ အျပင္ ေနရာ ၂မ်ိဳးလံုးမွာ ထိုင္လို႔ရရွိပါတယ္.. က်ယ္က်ယ္၀န္း၀န္းလဲ ရွိပါတယ္.. အစားအစာေတြကလဲ ျပင္ျပင္ဆင္ဆင္ လုပ္ထားပါတယ္.. ေနရာထိုင္ခင္းကလဲ မဆိုးပါဘူး.. အေတာ္ေလး ထုိင္ၿပီး.. စားေသာက္လို႔ေကာင္းပါတယ္..

အေရွ႕ၿမိဳ႕ပါတ္လမ္းေဘးမွာ ရွိတဲ့အတြက္.. ေတာရိပ္ေတာင္ရိပ္ကိုလဲ ခံစားလို႔ ရပါတယ္.. ကားေတြ ယဥ္ေတြလဲ ရွဳပ္မေနတဲ့ ေနရာမွာ ရွိပါတယ္.. ၿမိဳ႕ျပနဲ႔ သီးျခားေနရာေလးလိုမ်ိဳး တိတ္တိတ္ဆိတ္ဆိတ္၊ ေအးေအးျမျမေလး ရွိပါတယ္.. Burger House မူရင္းဆိုင္လိုပဲ အေရွ႕ဘက္မ်က္ႏွာမွာေတာ့ ရွမ္းရိုးမေတာင္တန္းႀကီး ေနာက္ခံရွိပါတယ္.. ညေနဘက္ဆိုရင္ေတာ့ အခုလို ရာသီဥတုမ်ိဳးမွာ ေအးစိမ့္ေနမွာ အမွန္ပါပဲ..

ေန႔လည္ဘက္ေတာ့ လူရွင္းပါတယ္.. ကၽြန္ေတာ္တို႔ သြားတုန္းက Customer ေတြ ရွိမေနပါဘူး.. ေအးေအးေဆးေဆး လြတ္လြတ္လပ္လပ္နဲ႔ စကားေျပာလိုက္၊ စားလိုက္နဲ႔ ဆိုင္က လူေတြအားလံုးက ကၽြန္ေတာ္တို႔ ခ်ည္းပဲ သီးသန္႔ ျပင္ဆင္ လုပ္ေပးေနသလိုေတာင္ ထင္ရပါတယ္.. :)

ညေနဘက္လိုမ်ိဳးမွာေတာ့ဆိုင္က လူျပည့္တတ္ပါတယ္.. Party လုိမ်ိဳး လုပ္မယ္ဆိုရင္ေတာ့ U & Me ကို ေရြးသင့္တယ္လို႔ ထင္တာပါပဲ.. က်ယ္က်ယ္၀န္း၀န္း ေလးရွိတယ္ေလ..

ေတာင္ႀကီးၿမိဳ႕ေရာက္လို႔ လူမ်ားမ်ားနဲ႔ ေကာင္းေကာင္းေလး စားေသာက္လိုတယ္ ဆိုရင္ေတာ့ U & Me ဆိုတဲ့ ဆိုင္ေလးရွိေၾကာင္း လက္တို႔ၿပီးေတာ့ အသိေပးလိုက္ပါတယ္.. :)

ေနရာကေတာ့ Burger House ဆိုင္ရဲ့ ေတာင္ဘက္ကို ဆက္သြားလိုက္ရင္ သိပ္မေ၀းတဲ့ အေရွ႕ၿမိဳ႕ပါတ္လမ္း ေဘးမွာ ရွိပါတယ္..

8 comments:

ar kar said...

kynaw do ka taunggyi nae wae dar kyar pi so taw akhu lo google earth ka map ka lay nae twe pi pya ma bae nay yar so dar thi ta tal, ta char sine twe ko bar ae di lo lay pya pay par lar?

xumeiqing said...

151219meiqing
nike air max
kate spade handbags
ugg boots
louis vuitton handbags
gucci handbags
michael kors bag
cheap toms shoes
coach factory outlet
concords 11
michaek kors outlet
kobe bryant shoes
vans shoes
michael kors outlet
hollister co
ugg boots clearance
ray ban sunglasses
nike air force 1
nike free run
christian louboutin outlet
oakley sunglasses wholesale
canada goose jackets
ugg boots
louis vuitton outlet
pandora jewelry
michael kors outlet stores
nike running shoes
polo ralph lauren
abercrombie & fitch
louis vuitton outlet
ugg boots for men
chanel handbags
mont blanc pens
marc jacobs
celine
louis vuitton handbags
nike trainers
coach outlet
true religion jeans
cheap oakleys
coach outlet

kate spade outlet said...

Kate Spade Outlet Toms Shoes Hermes Belt UGG Boots UGG Boots Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Store Outlet North Face Outlet Store North Face Outlet Store The North Face Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Handbags Louis Vuitton Outlet Timberland Boots Timberland Outlet Tory Burch Outlet Store Tory Burch Outlet Online Tory Burch Outlet Oakley Outlet
Michael Kors Outlet Ralph Lauren Outlet Gucci Factory Outlet Gucci Outlet Gucci Handbags Cheap Ray Ban Sunglasses North Face Jackets Prada Outlet Burberry Outlet Hollister Clothing Ferragamo Shoes Tiffany Jewelry Tiffany Outlet NFL Jerseys Cheap Jordans Oakley Outlet North Face Outlet

dong dong23 said...

mont blanc pens
christian louboutin outlet
true religion outlet
jordan shoes
basketball shoes
coach outlet
coach outlet store online
adidas shoes
kobe 11
ray ban
jordan 3 infrared
louis vuitton handbags
michael kors outlet
gucci shoes
vans shoes
beats wireless headphones
coach outlet store online
nike running shoes
michael kors outlet
louis vuitton outlet
coach outlet
toms shoes
lebron james shoes 2015
kate spade handbags
tory burch sale
kate spade
oakley sunglasses wholesale
ray ban sunglasses outlet
michael kors purses
tods shoes
supra shoes
coach outlet
cheap toms shoes
oakley sunglasses
louis vuitton outlet
toms shoes
marc jacobs
louis vuitton outlet
louis vuitton
louis vuitton outlet stores
20164.8wengdongdong

Cran Kate said...

Michael Kors Outlet Coach Factory Outlet Coach Outlet Online Coach Purses Kate Spade Outlet Toms Shoes North Face Outlet Coach Outlet North Face Jackets Oakley Sunglasses Toms Outlet North Face Outlet Nike Outlet Nike Hoodies Tory Burch Flats Marc Jacobs Handbags Jimmy Choo Shoes Jimmy Choos True Religion Outlet ED Hardy Outlet
Burberry Belt Tory Burch Boots Louis Vuitton Belt Ferragamo Belt Marc Jacobs Handbags Lululemon Outlet Christian Louboutin Shoes True Religion Outlet Tommy Hilfiger Outlet
Michael Kors Outlet Coach Outlet Red Bottoms Kevin Durant Shoes New Balance Outlet Adidas Outlet Coach Outlet Online Stephen Curry Jersey Vans Outlet Ralph Lauren Outlet

Unknown said...


adidas yeezy boost 350 prix
Adidas Attitude Vulc
New Balance 999
Air Jordan 3 Price
ugg boots sale chaussure
Nike RoShe One
air jordan 11 sneakers chaussures
NIKEiD Kobe 11 “Stats” Mamba Day Shoes For Sale
women Ray Ban Sunglasses, Ray-Ban Sunglasses for Women , women ray ban sunglasses eBay
Zapatillas running de hombre Air Zoom Pegasus Nike
Nike Free 5.0 comprar barato online
adidas originals baratas
Christian Louboutin Boots oulet
air jordan 4
nike air huarache schuhe
Zapatillas Nike Zoom Kobe X 10
Adidas Running Shoes Men
zapatillas nike air max 90 mujer baratas
zapatillas adidas neo
Herren Sneaker

eric yao said...

Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

Unknown said...

colts jerseys
michael kors handbags outlet
replica watches
armani exchange outlet
michael kors handbags outlet
abercrombie and fitch kids
dallas cowboys jersey
arizona cardinals jerseys
los angeles lakers jerseys
sac longchamp