Wednesday, November 14, 2007

ေန႔အလိုက္ လႊတ္တင္မဲ့ မီးပံုးပ်ံ စာရင္းေတြပါ

ဒါက ေန႔လႊတ္စာရင္း


ဒါက ညလႊတ္ စာရင္း

*ျပထားေသာ မီးသည္ စိန္နားပန္ျဖစ္သည္။

7 comments:

ႏုိင္းႏုိင္းစေန said...

၁၈ရက္ညမွာ လြတ္မဲ့ ရတနာသီရိက ေစာ္ဘြားမီး အဖဲြ႔ေခါင္းေဆာင္ စိုင္းေလာင္၀္ခမ္းက အစ္မ သူငယ္ခ်င္းလား မသိဘူး။
ၾကံဳၾကိဳက္ရင္ ေမးေပးပါအုန္းဗ်ဳိ႔...... မီးမီး သူငယ္ခ်င္းလားလို႔...
ေက်းဇူး.. ေပ်ာက္ေနတဲ့ သဲလြန္စေလး ျပန္ရျပီ ထင္တယ္.. ဟား..ဟား

Minko Chen said...

louis vuitton handbags
juicy couture tracksuit
hollister clothing
pittsburgh steelers
seattle seahawks
belstaff outlet
michael kors handbags outlet
michael kors outlet online
canada goose outelt
prada sneakers
mlb jerseys
adidas wings shoes
polo shirts
michael kors uk
mulberry outlet store
cheap ugg boots
ysl outlet
nobis jacket
ed hardy clothing
chicago bulls
1112minko

kate spade outlet said...

Kate Spade Outlet Toms Shoes Hermes Belt UGG Boots UGG Boots Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Store Outlet North Face Outlet Store North Face Outlet Store The North Face Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Handbags Louis Vuitton Outlet Timberland Boots Timberland Outlet Tory Burch Outlet Store Tory Burch Outlet Online Tory Burch Outlet Oakley Outlet
Michael Kors Outlet Ralph Lauren Outlet Gucci Factory Outlet Gucci Outlet Gucci Handbags Cheap Ray Ban Sunglasses North Face Jackets Prada Outlet Burberry Outlet Hollister Clothing Ferragamo Shoes Tiffany Jewelry Tiffany Outlet NFL Jerseys Cheap Jordans Oakley Outlet North Face Outlet

Cran Jane said...

Michael Kors Outlet Coach Factory Outlet Coach Outlet Online Coach Purses Kate Spade Outlet Toms Shoes North Face Outlet Coach Outlet North Face Jackets Oakley Sunglasses Toms Outlet North Face Outlet Nike Outlet Nike Hoodies Tory Burch Flats Marc Jacobs Handbags Jimmy Choo Shoes Jimmy Choos True Religion Outlet ED Hardy Outlet
Burberry Belt Tory Burch Boots Louis Vuitton Belt Ferragamo Belt Marc Jacobs Handbags Lululemon Outlet Christian Louboutin Shoes True Religion Outlet Tommy Hilfiger Outlet
Michael Kors Outlet Coach Outlet Red Bottoms Kevin Durant Shoes New Balance Outlet Adidas Outlet Coach Outlet Online Stephen Curry Jersey Vans Outlet Ralph Lauren Outlet

Gege Dai said...

polo ralph lauren
michael kors handbags
iphone case
mulberry handbags
reebok outlet store
true religion outlet
ugg boots sale
tory burch outlet online
mcm outlet
polo ralph lauren
ralph lauren polo
mizuno shoes
cheap jordans
michael kors outlet
ralph lauren shirts
michael kors outlet
cartier sunglasses for men
air force 1 shoes
ugg outlet
mulberry bags
ugg boots
uggs outlet
beats headphones
mulberry outlet,mulberry handbags outlet
cheap michael kors handbags
cheap mlb jerseys
ralph lauren uk
adidas outlet
michael kors outlet
louis vuitton sunglasses for women
swarovski crystal
michael kors handbags clearance
true religion jeans
michael kors outlet online
0802jianxiang

eric yao said...

Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org

Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

John Stevenson said...

Cheap Timberland Boots

Timberland Boots

Cheap Timberland

Timberland Outlet

Timberland UK



Authentic Prada Trainers

Authentic Prada

Prada For Sale

Authentic Prada UK

Cheap Prada



Cheap Prada Trainers

Cheap Prada Sale

Men Prada Shoes

Prada UK

Cheap Prada Shoes




Cheap Air Jordan Trainers

Cheap Air Jordan

Air Jordan Trainers

Air Jordan UK

Nike Air Jordan




Cheap Air Jordan Shoes

Cheap Air Jordan Online

Air Jordan Shoes

Air Jordan Sale

Air Jordan